bekiryildirim.comiçin Instagram Akışı Raporu

bekiryildirim.comiçin Instagram Akışı Raporu

Bekir YILDIRIM
Web Sitenizde Instagram Akışıyla İlgili Bir Sorun Var

Web sitenizdeki bir Instagram akışı şu anda yeni gönderileri getirmek için Instagram’a bağlanamıyor. Endişelenmeyin, akışınız hala önbelleğe alınmış bir sürüm kullanılarak görüntüleniyor, ancak artık yeni gönderileri görüntüleyemiyor.

Buna Instagram hesabınızın Instagram API’sine bağlanmasıyla ilgili bir sorun neden oluyor. Net olarak sorunla ilgili bilgiler ve sorunun nasıl çözüleceğine ilişkin talimatlar için lütfen web sitenizdeki Instagram Akışı ayarlar sayfasını ziyaret edin.

Gönderilerinizi Vurgulayın ve Karuseller Oluşturun
Belirli gönderileri, başlıklarında kimliklerini veya bir hashtag'i kullanarak öne çıkarmak için Vurgulama düzenini kullanarak akışlarınızdaki belirli Instagram gönderilerini öne çıkarın. Ayrıca sitenizdeki alanı en iyi şekilde kullanmak için fotoğraflarınızın ve videolarınızın dönen karusellerini oluşturun. Bu düzenler ve daha fazlası Pro sürümümüzde mevcuttur.

Daha Fazla Öğren
Bu, Instagram akışlarınızdan biriyle ilgili bir sorun olduğunda sizi uyarmak için web sitenizde Smash Balloon Instagram Akışı eklentisinden nezaketen gönderilen bir e-posta.
Bekir YILDIRIM üzerinden gönderildi
Oturum aç ve bu e-postaları etkisizleştir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir