Hakkımda

Web Tasarım Ve İnternet Teknolojileri Uzmanı / Eğitmen

benBekir Yıldırım, 1988 Darende/Malatya doğumluyum. İlköğretim 7. sınıf dahil darende de okudum 8. sınıfı ve liseyi istanbul’da okudum. ön lisans öğrenimini burdur Gölhisar da bilgisayar teknolojileri bölümünde okudum. lisans eğitimi için önce yıldız teknik üniversitesinde istatistik bölümünde başladım sonrasında ise şimdi mimar sinan üniversitesi 4. sınıf öğrencisiyim. önlisansın bana kattığı değer ve aynı zamanda farklı iş kollarında çalışmış olmam nedeniylede ismek kurslarında usta öğretici kunumunda web tasarımı, ofis programları ve bilgisayar kullanımı eğitimi vermekteyim.

Gezmeyi seven çayı iki++ şekerli içen kahveyi ortadan bölen turkuaz hastası girinin her tonunu giyen sevimli şirin sempatik bir delikanlıyım 🙂

Kitap okuyan resim karalayan(farklı türler deneyen) okula işim düşünce uğrayan, öğrencilerini seven, sürekli düşünen, arada bir yazan, insanları gözlemleyen, teknolojiyi takip eden, geç uyuyan, bazen sessizliğin dibine vuran zarif mümtaz mutaassıp bir gencim.

Hayatı ıskaladığım zamanlarım vardır benim zamansızca gelmiş sinsice benden uzaklaşmışlardır. ben farkına bile varmamışım dır.

Fikre biat zikre itiatın önünde gelir felsefesini güdüp tek bir potada eriterek sindirmeye çalışır.